Hakkımızda

beauty-products-bg

Cha De Bugre'nin Değerleri

Doğruluk: İşimizi, içinde bulunduğumuz toplumun değerlerinden ayrılmadan, büyük bir ciddiyet içinde ve doğruluktan ayrılmadan yaparız.
Dürüstlük: İşimizdeki en büyük itibarın dürüstlük olduğunun bilincinde olarak tüm müşterilerimiz ve sektördeki meslektaşlarımızla olan ilişkilerimizi ‘önce dürüstlük’ diyerek yürütürüz.
Güven: Varlığını ve gücünü müşterilerinin duyduğu güven ile kazanmış bir şirket olarak, bize duyulan güveni boşa çıkarmamak için tüm işlerimizde titizlikle hareket ederiz.
Vizyonumuz

Kıymetli sağlık uzmanlığını kurumsal kimliğe yaraşır distribütörlük  bayilere sağlıklı zayıflamaya dayalı yenilikçi uygulamaları ve büyüyen müşteri portföyü ile geliştirerek Dünyanın sektör liderlerinden biri olmak. Global bir oyuncu olarak Türkiye pazarlarında da güçlü bir varlık göstermek bulunduğumuz tüm sağlık piyasasında ilk akla gelen fiyat belirleyici bir şirket olmak.

Misyonumuz

Sürekli iyileştirdiği ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerin mevcut ve gelecek beklentilerini en iyi şekilde karşılamak.Alanının en uzman ekipleriyle, sektörün en güvenilir ve yenilikçi şirketi olarak müşterilerin her zaman en yakınında yer almak.

 
  

MEMNUNİYETİMİZ

    Cart